Stamboom Eijsermans » Maria Catharina Lemmens (1878-1955)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Lemmens 


Gezin van Maria Catharina Lemmens

Zij is getrouwd met Martinus Slegers.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1897 te Retie (België), zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Maria Catharina Lemmens

SURN LEMMENS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Lemmens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Lemmens

Maria Catharina Lemmens
1878-1955

1897

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1878 lag rond de 17,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
  • De temperatuur op 17 februari 1897 lag rond de -3,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 14 mei 1955 lag tussen 6,0 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
    • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
    • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    • 6 oktober » De Franse autofabrikant Citroën introduceert de Citroën DS.
    • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
    • 18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lemmens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lemmens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lemmens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lemmens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I590119.php : benaderd 10 oktober 2026), "Maria Catharina Lemmens (1878-1955)".