Stamboom Eijsermans » Maria Catharina Philomena van Campfort (1906-1992)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Philomena van Campfort 


Gezin van Maria Catharina Philomena van Campfort

Zij is getrouwd met Jan Peeters.

Zij zijn getrouwd op 23 juni 1928 te Dessel (België), zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Carolus Peeters  1928-1928
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)


Notities over Maria Catharina Philomena van Campfort

SURN VAN CAMPFORT

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Philomena van Campfort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Philomena van Campfort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Philomena van Campfort


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1906 was gemiddeld 2,9 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 23 juni 1928 lag tussen 9,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
  • De temperatuur op 27 augustus 1992 lag tussen 16,3 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Noorwegen verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
    • 28 mei » Soedanese troepen veroveren de belangrijke stad Kapoita in het zuiden van het land op de opstandelingen van het Zuid-Soedanese Volksbevrijdingsfront (SPLM).
    • 26 juni » Het in allerijl opgetrommelde Denemarken, vervanger van het geboycotte Joegoslavië, wint in Stockholm het EK voetbal door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
    • 24 augustus » De orkaan Andrew (categorie 4) houdt huis in Miami en richt grote verwoestingen aan.
    • 4 oktober » Na meer dan twee jaar van moeizame onderhandelingen ondertekenen president Joaquim Chissano van Mozambique en Afonso Dhlakama, leider van de rebellenbeweging Renamo, in Rome een vredesakkoord dat een einde moet maken aan een bloedige burgeroorlog die zestien jaar heeft geduurd.
    • 20 december » De verboden protestantse paramilitaire groepering Ulster Volunteer Force schiet een katholieke man dood in zijn huis in Belfast. Volgens de groep was de man lid van het eveneens verboden Ierse Republikeinse Leger (IRA).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Campfort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I589402.php : benaderd 10 oktober 2026), "Maria Catharina Philomena van Campfort (1906-1992)".