Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Danklof (1908-)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Danklof 

  • Zij is geboren op 30 april 1908 in Berkel-Enschot.
    Geboorteakte Johanna Maria Danklof Berkel-Enschot
    Gemeente Berkel-Enschot
    Brontype boek
    Archiefnummer 902
    Registernaam Geboorteregister 1908
    Code BKE_G_1908
    Periode register 1908
    Aktenummer 22

    Kind Johanna Maria Danklof
    Geboorteplaats Berkel-Enschot
    Geboortedatum 30-04-1908
    Geslacht v

    Vader Johannes Danklof

    Moeder Hendrika Batens
  • Een kind van Johannes Danklof en Hendrika Batens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 november 2014.

Gezin van Johanna Maria Danklof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Danklof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Danklof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Danklof

Johannes Danklof
1859-> 1932
Hendrika Batens
1883-> 1932

Johanna Maria Danklof
1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1908 lag tussen -1,8 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Danklof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Danklof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Danklof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Danklof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I588949.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Maria Danklof (1908-)".