Stamboom Eijsermans » Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes (1891-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes 

  • Hij is geboren op 31 oktober 1891 in Tilburg.
    Geboorteakte Cornelis Joannes Schuurkes Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1891
    Code TLB_G_1891
    Periode register 1891
    Aktenummer 1053

    Kind Cornelis Joannes Schuurkes
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 31-10-1891

    Vader Fredericus Schuurkes

    Moeder Jeanne Christine Caroline van den Heuvel
  • Een kind van Fredericus Schuurkes en Jeanne Christine Caroline van den Heuvel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 november 2014.

Gezin van Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes

Hij is getrouwd met Martha van Hooff.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1918 te Tilburg, hij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelis Joannes Schuurkes 30-04-1918 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1918
Code TB_H_1918
Periode register 1918
Aktenummer 114
Plaats Tilburg
Datum 30-04-1918

Bruidegom Cornelis Joannes Schuurkes
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 26 jaar

Bruid Martha van Hooff
Geboorteplaats Heemskerk
Leeftijd 21 jaar

Vader bruidegom Fredericus Schuurkes

Moeder bruidegom Jeanna Christine Caroline van den Heuvel

Vader bruid Johannes van Hooff

Moeder bruid Marijtje Olbers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes

Maria Beumer
± 1815-????

Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes
1891-????

1918

Martha van Hooff
± 1897-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1891 lag rond de 1,2 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 30 april 1918 lag tussen 5,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuurkes


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I588561.php : benaderd 26 december 2025), "Cornelis Joannes Adrianus Schuurkes (1891-????)".