Stamboom Eijsermans » Franciscus Habraken (1867-1950)

Persoonlijke gegevens Franciscus Habraken 

  • Hij is geboren op 1 juni 1867 in Oirschot.
  • Hij is overleden op 29 april 1950 in Moergestel, hij was toen 82 jaar oud.
    Overlijdensakte Franciscus Habraken Moergestel
    Gemeente Moergestel
    Archiefnummer 913
    Deelnummer 57
    Registernaam Overlijdensregister 1950
    Periode register 1950
    Aktenummer 17

    Overledene Franciscus Habraken
    Geboorteplaats Oirschot
    Plaats overlijden Moergestel
    Datum overlijden 29-04-1950
    Geslacht m
    Leeftijd 82 jaren

    Relatie Antonia Maria Vermolen

    Vader Arnoldus Habraken

    Moeder Clara van der Heijden
  • Een kind van Arnoldus Habraken en Clara van der Heijden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 november 2014.

Gezin van Franciscus Habraken

Hij is getrouwd met Antonia Maria Vermolen.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1895 te Moergestel, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Franciscus Habraken 24-04-1895 Moergestel
Gemeente Moergestel
Brontype boek
Archiefnummer 913
Deelnummer 23
Registernaam Huwelijksregister 1895
Periode register 1895
Aktenummer 2
Plaats Moergestel
Datum 24-04-1895

Bruidegom Franciscus Habraken
Geboorteplaats Oirschot
Geboortedatum 01-06-1867
Leeftijd 27 jaar

Bruid Antonia Maria Vermolen
Geboorteplaats Diessen
Geboortedatum 08-12-1866
Leeftijd 28 jaar

Vader bruidegom Arnoldus Habraken

Moeder bruidegom Clara van der Heijden

Vader bruid Christiaan Vermolen

Moeder bruid Helena Vriens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Habraken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Habraken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Habraken

Andreas Habraken
± 1810-????
Arnoldus Habraken
± 1836-1901

Franciscus Habraken
1867-1950

1895

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1867 lag rond de 24,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 24 april 1895 lag rond de 10,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 29 april 1950 lag tussen 4,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland krijgt ingevolge de overeenkomst tussen de geallieerde mogendheden inzake de van Duitsland te ontvangen herstelbetalingen 30.646kg goud toegewezen.
    • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
    • 7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
    • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
    • 28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
    • 2 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nemen Resolutie 390(V) aan, waarbij de Eritreeërs als volk worden erkend, maar Eritrea wordt met Ethiopië tot een federatie samengevoegd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Habraken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Habraken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Habraken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Habraken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I588527.php : benaderd 5 oktober 2026), "Franciscus Habraken (1867-1950)".