Stamboom Eijsermans » Theresia Maria Cornelia Schutjes (-1936)

Persoonlijke gegevens Theresia Maria Cornelia Schutjes 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 24 januari 1936 in Etten en Leur.
    Overlijdensakte Theresia Maria Cornelia Schutjes Etten-Leur
    Gemeente Etten-Leur
    Brontype microfiche
    Archief Regionaal Archief West-Brabant
    Registernaam Overlijdensregister 1936
    Periode register 1936
    Aktenummer 8

    Overledene Theresia Maria Cornelia Schutjes
    Plaats overlijden Etten-Leur
    Datum overlijden 24-01-1936

    Relatie

    Vader Constantinus Justinus Hubertus Schutjes

    Moeder Johanna Dirksen
  • Een kind van Constantinus Justinus Hubertus Schutjes en Johanna Dirksen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2014.

Gezin van Theresia Maria Cornelia Schutjes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Maria Cornelia Schutjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Maria Cornelia Schutjes

Adrianus Schutjes
± 1815-????
Adrianus Dirksen
± 1815-????
Johanna Maria Traa
± 1815-????
Johanna Dirksen
± 1845-????

Theresia Maria Cornelia Schutjes
-1936


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1936 lag tussen 0,4 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schutjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schutjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schutjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schutjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I586783.php : benaderd 29 december 2025), "Theresia Maria Cornelia Schutjes (-1936)".