Stamboom Eijsermans » Johanna van den Hoven (± 1863-????)

Persoonlijke gegevens Johanna van den Hoven 


Gezin van Johanna van den Hoven

Zij is getrouwd met Peter Vermeer.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1906 te Loon op Zand.

Huwelijksakte Peter Vermeer 19-07-1906 Loon op Zand
Gemeente Loon op Zand
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1906
Code LZ_H_1906
Periode register 1906
Aktenummer 30
Plaats Loon op Zand
Datum 19-07-1906

Bruidegom Peter Vermeer
Geboorteplaats Loon op Zand
Leeftijd 46

Bruid Johanna van den Hoven
Geboorteplaats Loon op Zand
Leeftijd 43

Vader bruidegom Cornelis Vermeer

Moeder bruidegom Gerdina van Amelsvoord

Vader bruid Willem van den Hoven

Moeder bruid Johanna Jacoba Schoenmakers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van den Hoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van den Hoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van den Hoven

Johanna van den Hoven
± 1863-????

1906

Peter Vermeer
± 1860-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juli 1906 lag tussen 11,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.

Over de familienaam Van den Hoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I586489.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna van den Hoven (± 1863-????)".