Stamboom Eijsermans » Adrianus Verboven (1894-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Verboven 

  • Hij is geboren op 20 december 1894 in Loon op Zand.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Maria Petronella Moelans) werd gedoopt .

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Maria Petronella Moelans) overleed (12 september 1836).

  • Een kind van Cornelis Verboven en Adriana Klijn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 april 2023.

Gezin van Adrianus Verboven

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Petronella de Bie.

Zij zijn getrouwd.

Huwelijksregister Dongen 1921
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 14-11-1921Plaats: Dongen
Vader van de bruidegom
Cornelis Verboven
Moeder van de bruidegom
Adriana Klijn
Bruidegom
Adrianus Verboven
geboren te Loon op Zand
Bruid
Adriana de Bie
geboren te Dongen
Vader van de bruid
Nicolaas de Bie
Moeder van de bruid
Catharina van Rosmalen
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Dongen 1921, archiefnummer 550, inventarisnummer 749, aktenummer 57
Gemeente: Dongen
Periode: 1921

Kind(eren):

  1. Johannes Verboven  1898-????


(2) Hij is getrouwd met Adriana de Bie.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1921 te Dongen, hij was toen 26 jaar oud.


Notities over Adrianus Verboven

SURN VERBOVEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Verboven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Verboven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Verboven

Joseph Verboven
± 1824-????
Petrus Klijn
1820-????
Adriana Klijn
1862-????

Adrianus Verboven
1894-????

(1) 
(2) 1921

Adriana de Bie
± 1895-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1894 lag rond de 5,9 °C. Er was 8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 14 november 1921 lag tussen -3,5 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verboven

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verboven.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verboven.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verboven (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I586366.php : benaderd 10 februari 2026), "Adrianus Verboven (1894-????)".