Stamboom Eijsermans » Catharina Joanna Michielsen (± 1914-)

Persoonlijke gegevens Catharina Joanna Michielsen 


Gezin van Catharina Joanna Michielsen

Zij is getrouwd met Nicolaas Franciscus Josephus van Ierland.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1938 te Tilburg.

BruidegomNicolaas Franciscus Josephus van Ierland
Leeftijd30
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomAloijsius Dionisius van Ierland
Moeder bruidegomAntonia Maria Konings
BruidCatharina Joanna Michielsen
Leeftijd24
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidHenricus Jacobus Michielsen
Moeder bruidAllegonda Maria de Leeuw
Datum huwelijk27-08-1938
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1938
Toegangsnr.405
Inv.nr.552
Aktenummer430

Kind(eren):

  1. N.N. van Ierland  1939-1939


Notities over Catharina Joanna Michielsen

SURN MICHIELSEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Joanna Michielsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Joanna Michielsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Joanna Michielsen

Catharina Joanna Michielsen
± 1914-????

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1938 lag tussen 10,7 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
    • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
    • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).

Over de familienaam Michielsen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I585504.php : benaderd 12 februari 2026), "Catharina Joanna Michielsen (± 1914-)".