Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Spapens (1859-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Spapens 


Gezin van Johanna Maria Spapens

Zij is getrouwd met Wilhelmus Cools.

Zij zijn getrouwd te Loon op Zand.

Huwelijksakte Wilhelmus Cools 01-05-1884 Loon op Zand

GemeenteLoon op Zand
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1884
CodeLZ_H_1884
Periode register1884
Aktenummer10
PlaatsLoon op Zand
Datum01-05-1884

BruidegomWilhelmus Cools
GeboorteplaatsLoon op Zand
Geboortedatum26-06-1855
Leeftijd28 jaar

BruidJohanna Maria Spapens
GeboorteplaatsLoon op Zand
Geboortedatum23-12-1859
Leeftijd24 jaar

Vader bruidegomJacobus Cools

Moeder bruidegomJohanna van Loon

Vader bruidLeonardus Spapens

Moeder bruidMaria Hessels

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Spapens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Spapens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Spapens

Peter Hessels
1787-1864
Maria Hessels
1818-????

Johanna Maria Spapens
1859-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1859 lag rond de -3,4 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • In het jaar 1859: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Walachije en Moldavië worden verenigd als Roemenië.
    • 17 februari » Première van de opera Un ballo in maschera van Giuseppe Verdi in Rome.
    • 22 mei » Frans II volgt Ferdinand II op als koning der Beide Siciliën
    • 17 augustus » De Amerikaanse posterijen zetten vanaf vandaag een nieuw voertuig in: de luchtballon.
    • 27 augustus » In Titusville wordt 's werelds eerste exploitabele olieveld gevonden.
    • 24 november » De Britse bioloog Charles Darwin publiceert De oorsprong der soorten (oorspronkelijke titel: On The Origin of Species). De eerste druk is meteen uitverkocht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spapens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spapens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spapens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spapens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I584063.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Maria Spapens (1859-????)".