Stamboom Eijsermans » Petronella Maria Antonia Wouters (1898-????)

Persoonlijke gegevens Petronella Maria Antonia Wouters 

  • Zij is geboren op 21 augustus 1898 in Tilburg.
    Geboorteakte Petronella Maria Antonia Wouters Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamGeboorteregister 1898
    CodeTLB_G_1898
    Periode register1898
    Aktenummer986

    KindPetronella Maria Antonia Wouters
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum21-08-1898
    Geslachtv

    VaderJohannes Wilhelmus Wouters

    MoederCornelia Jansen
  • Een kind van Johannes Wilhelmus Wouters en Cornelia Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 oktober 2014.

Gezin van Petronella Maria Antonia Wouters

Zij is getrouwd met Franciscus Maria Kafoe.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1924 te Tilburg, zij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte Franciscus Maria Kafoe 26-08-1924 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1924
CodeTB_H_1924
Periode register1924
Aktenummer370
PlaatsTilburg
Datum26-08-1924

BruidegomFranciscus Maria Kafoe
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd27 jaar

BruidPetronella Maria Antonia Wouters
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd26 jaar

Vader bruidegomGerardus Wilhelmus Kafoe

Moeder bruidegomAntonia van Veggel

Vader bruidJohannes Wilhelmus Wouters

Moeder bruidCornelia Jansen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Maria Antonia Wouters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Maria Antonia Wouters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Maria Antonia Wouters

Johanna Vugts
1835-1917

Petronella Maria Antonia Wouters
1898-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1898 lag rond de 16,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 26 augustus 1924 lag tussen 8,9 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 2,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wouters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wouters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wouters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wouters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I583595.php : benaderd 10 februari 2026), "Petronella Maria Antonia Wouters (1898-????)".