Stamboom Eijsermans » Elisabeth Cornelia van de Put (1870-1943)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Cornelia van de Put 

  • Zij is geboren op 13 maart 1870 in Tilburg.
    Geboorteakte Elisabeth Cornelia van de Put Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1870
    Code TLB_G_1870
    Periode register 1870
    Aktenummer 177

    Kind Elisabeth Cornelia van de Put
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 13-03-1870
    Geslacht v

    Vader Woutherus van de Put

    Moeder Norberta Francisca Broekhans
  • Zij is overleden op 26 april 1943 in Tilburg, zij was toen 73 jaar oud.
    Overlijdensakte Elisabeth Cornelia van de Put Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1943
    Code TLB_O_1943
    Periode register 1943
    Aktenummer 346

    Overledene Elisabeth Cornelia van de Put
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 26-04-1943
    Geslacht v
    Leeftijd 73 jaren

    Relatie Johannes Wilhelmus Maria Hamers

    Vader Woutherus van de Put

    Moeder Norberta Francisca Broekhans
  • Een kind van Woutherus van de Put en Norberta Francisca Broekhans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2014.

Gezin van Elisabeth Cornelia van de Put

Zij is getrouwd met Johannes Wilhelmus Maria Hamers.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1899 te Tilburg, zij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Wilhelmus Maria Hamers 18-01-1899 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1899
Code TB_H_1899
Periode register 1899
Aktenummer 19
Plaats Tilburg
Datum 18-01-1899

Bruidegom Johannes Wilhelmus Maria Hamers
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 11-05-1871
Leeftijd 27 jaar

Bruid Elisabeth Cornelia van de Put
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 13-03-1870
Leeftijd 28 jaar

Vader bruidegom Peter Hamers

Moeder bruidegom Cornelia Maria Claessen

Vader bruid Woutherus van de Put

Moeder bruid Norberta Francisca Broekhans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Cornelia van de Put?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Cornelia van de Put

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Cornelia van de Put

Johannes Broekhans
± 1796-????

Elisabeth Cornelia van de Put
1870-1943

1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1870 lag rond de 5,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 18 januari 1899 lag rond de 1,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
  • De temperatuur op 26 april 1943 lag tussen 8,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 27 maart » Negen verzetsmensen overvallen het bevolkingsregister van Amsterdam.
    • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
    • 19 april » Het twintigste jodentransport vanuit de Dossinkazerne te Mechelen richting Auschwitz wordt op de spoorlijn Mechelen-Leuven (tussen Boortmeerbeek en Haacht) tegengehouden door drie jonge verzetslieden waardoor een aantal van de gedeporteerden kon ontsnappen. Nergens in Europa werd er tijdens de Tweede Wereldoorlog een dergelijke bevrijdingsactie uitgevoerd.
    • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
    • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Put


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I583307.php : benaderd 10 februari 2026), "Elisabeth Cornelia van de Put (1870-1943)".