Stamboom Eijsermans » Adrianus Petrus Maria van Gool (1904-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Petrus Maria van Gool 

  • Hij is geboren op 5 oktober 1904 in Tilburg.
    Geboorteakte Adrianus Petrus Maria van Gool Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamGeboorteregister 1904
    CodeTB_G_1904
    Periode register1904
    Aktenummer1405

    KindAdrianus Petrus Maria van Gool
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum05-10-1904
    Geslachtm

    VaderAdrianus van Gool

    MoederHendrika Maria Stijnen
  • Een kind van Adrianus van Gool en Hendrika Maria Stijnen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 oktober 2014.

Gezin van Adrianus Petrus Maria van Gool

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Petrus Maria van Gool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Petrus Maria van Gool

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Petrus Maria van Gool

Adrianus Petrus Maria van Gool
1904-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 oktober 1904 lag tussen 6,7 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gool

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gool.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gool.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gool (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I583228.php : benaderd 26 december 2025), "Adrianus Petrus Maria van Gool (1904-)".