Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters (1889-1895)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters 

  • Hij is geboren op 1 november 1889 in Tilburg.
    Geboorteakte Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1889
    Code TLB_G_1889
    Periode register 1889
    Aktenummer 1015

    Kind Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 01-11-1889
    Geslacht m

    Vader Johannes Norbertus Vuijsters

    Moeder Alberdina Jansen
  • Hij is overleden op 26 januari 1895 in Tilburg, hij was toen 5 jaar oud.
    Overlijdensakte Wilhelmus Antonius Maria Vijsters Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1895
    Code TLB_O_1895
    Periode register 1895
    Aktenummer 54
    Diversen Aangegeven door Johannes Norbertus Vuijsters, vader.

    Overledene Wilhelmus Antonius Maria Vijsters
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 26-01-1895
    Geslacht m
    Leeftijd 5 jaar

    Relatie

    Vader Johannes Norbertus Vijsters

    Moeder Alberdina Jansen
  • Een kind van Johannes Norbertus Vuijsters en Alberdina Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 september 2014.

Gezin van Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters

Johannes Jansen
± 1825-????
Johanna Arends
± 1825-????
Alberdina Jansen
± 1850-1936

Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters
1889-1895


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1889 lag rond de 7,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
  • De temperatuur op 26 januari 1895 lag rond de -3,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vuijsters


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I582041.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmus Antonius Maria Vuijsters (1889-1895)".