Stamboom Eijsermans » Lamberdina Josina van de Ven

Persoonlijke gegevens Lamberdina Josina van de Ven 


Gezin van Lamberdina Josina van de Ven

Zij is getrouwd met Johannes Soetens.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1915 te Vessem.

Bruidegom Johannes Soetens
Geboorteplaats Oost-, West- en Middelbeers
Vader bruidegom Wouterus Soetens
Moeder bruidegom Maria Elisabeth Hendriks
Bruid Lamberdina Josina van de Ven
Geboorteplaats Vessem, Wintelre en Knegsel
Vader bruid Petrus van de Ven
Moeder bruid MariaChristina van Selst
Datum huwelijk 23-04-1915
Plaats Vessem

Bron Huwelijksregister Vessem 1915
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 3370
Aktenummer 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lamberdina Josina van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lamberdina Josina van de Ven

Petrus van de Ven
± 1865-????

Lamberdina Josina van de Ven

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1915 lag tussen 0,1 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.

Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I581863.php : benaderd 28 december 2025), "Lamberdina Josina van de Ven".