Stamboom Eijsermans » Johannes Lambertus van Baast (1869-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Lambertus van Baast 

  • Hij is geboren op 14 mei 1869 in Oisterwijk.
    Geboorteakte Johannes Lambertus van Baast Oisterwijk

    GemeenteOisterwijk
    Brontypeboek
    Archiefnummer915
    Deelnummer007
    RegisternaamGeboorteregister 1869
    Periode register1869
    Aktenummer27

    KindJohannes Lambertus van Baast
    GeboorteplaatsOisterwijk
    Geboortedatum14-05-1869
    Geslachtm

    VaderJan van Baast

    MoederJohanna van Gestel
  • Een kind van Jan van Baast en Johanna van Gestel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2014.

Gezin van Johannes Lambertus van Baast

Hij is getrouwd met Ekisabeth Heerkens.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1909 te Oisterwijk, hij was toen 39 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Lambertus van Baast 11-02-1909 Oisterwijk

GemeenteOisterwijk
Brontypeboek
Archiefnummer915
Deelnummer020
RegisternaamHuwelijksregister 1909
Periode register1909
Aktenummer2
PlaatsOisterwijk
Datum11-02-1909
DiversenEerdere partner bruid: Bernardus Wilhelmus Grijsbach.

BruidegomJohannes Lambertus van Baast
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum14-05-1869
Leeftijd39 jaar

BruidElisabeth Heerkens
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum22-02-1876
Leeftijd32 jaar

Vader bruidegomJan van Baast

Moeder bruidegomJohanna van Gestel

Vader bruidJohannes Heerkens

Moeder bruidJohanna van de Wiel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Lambertus van Baast?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Lambertus van Baast

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Lambertus van Baast

Maria de Bresser
± 1793-1871
Jacoba Mulders
± 1806-1848
Jan van Baast
1827-1895

Johannes Lambertus van Baast
1869-????

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1869 lag rond de 16,3 °C. De winddruk was 19 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 40%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
  • De temperatuur op 11 februari 1909 lag tussen -5,5 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Baast


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I581407.php : benaderd 27 december 2025), "Johannes Lambertus van Baast (1869-????)".