Stamboom Eijsermans » Cornelis van Beers (1865-1901)

Persoonlijke gegevens Cornelis van Beers 

  • Hij is geboren op 9 februari 1865 in Tilburg.
    Geboorteakte Cornelis van Beers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1865
    Code TLB_G_1865
    Periode register 1865
    Aktenummer 72

    Kind Cornelis van Beers
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 09-02-1865
    Geslacht m

    Vader Johannes Cornelis van Beers

    Moeder Petronella van de Sande
  • Hij is overleden op 19 juni 1901 in Tilburg, hij was toen 36 jaar oud.
    Overlijdensakte Cornelis van Beers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1901
    Code TLB_O_1901
    Periode register 1901
    Aktenummer 368
    Diversen Aangegeven door Josephus van Beers, broeder.

    Overledene Cornelis van Beers
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 19-06-1901
    Geslacht m
    Leeftijd 36 jaar

    Relatie Arijaantje Gerredina Riede

    Vader Johannes Cornelis van Beers

    Moeder Petronella van de Sande
  • Een kind van Johannes Cornelis van Beers en Petronella van de Sande
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 september 2014.

Gezin van Cornelis van Beers

Hij is getrouwd met Aryaantje Gerredina Riede.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1888 te Tilburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelis van Beers 11-04-1888 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1888
Code TB_H_1888
Periode register 1888
Aktenummer 31
Plaats Tilburg
Datum 11-04-1888

Bruidegom Cornelis van Beers
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 09-02-1865
Leeftijd 23 jar

Bruid Aryaantje Gerredina Riede
Geboorteplaats Hoogvliet
Geboortedatum 18-10-1866
Leeftijd 21 jaar

Vader bruidegom Johannes Cornelis van Beers

Moeder bruidegom Petronella van de Sande

Vader bruid Pieter Riede

Moeder bruid Pieternelletje van Santen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Beers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van Beers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Beers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1865 lag rond de -3,2 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 11 april 1888 lag rond de 6,0 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
  • De temperatuur op 19 juni 1901 lag tussen 5,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I581188.php : benaderd 25 oktober 2026), "Cornelis van Beers (1865-1901)".