Stamboom Eijsermans » Adrianus Wilhelmus Henricus Staps (1907-1907)

Persoonlijke gegevens Adrianus Wilhelmus Henricus Staps 

  • Hij is geboren op 23 juni 1907 in Tilburg.
    Geboorteakte Adrianus Wilhelmus Henricus Staps Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamGeboorteregister 1907
    CodeTB_G_1907
    Periode register1907
    Aktenummer841

    KindAdrianus Wilhelmus Henricus Staps
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum23-06-1907
    Geslachtm

    VaderHenricus Cornelius Staps

    MoederJohanna Jacobs
  • Hij is overleden op 24 juni 1907 in Tilburg.
    Overlijdensakte Adrianus Wilhelmus Henricus Staps Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamOverlijdensregister 1907
    CodeTLB_O_1907
    Periode register1907
    Aktenummer367
    DiversenAangegeven door Henricus Cornelius Staps, vader.

    OverledeneAdrianus Wilhelmus Henricus Staps
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden24-06-1907
    Geslachtm
    Leeftijd1 dag

    Relatie

    VaderHenricus Cornelius Staps

    MoederJohanna Jacobs
  • Een kind van Hernricus Cornelius Staps en Johanna Jacobs
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 september 2014.

Gezin van Adrianus Wilhelmus Henricus Staps

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Wilhelmus Henricus Staps?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Wilhelmus Henricus Staps

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Wilhelmus Henricus Staps

Arnoldus Jacobs
± 1841-????
Maria Peeters
1845-????

Adrianus Wilhelmus Henricus Staps
1907-1907


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1907 lag tussen 7,5 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 24 juni 1907 lag tussen 8,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 11,8 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Staps

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Staps.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Staps.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Staps (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I580636.php : benaderd 29 december 2025), "Adrianus Wilhelmus Henricus Staps (1907-1907)".