Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Verhoeven (1861-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Verhoeven 


Gezin van Wilhelmus Verhoeven

Hij is getrouwd met Johanna Maria Venmans.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1892 te Tilburg, hij was toen 31 jaar oud.

Huwelijksakte Wilhelmus Verhoeven 22-06-1892 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1892
Code TB_H_1892
Periode register 1892
Aktenummer 127
Plaats Tilburg
Datum 22-06-1892

Bruidegom Wilhelmus Verhoeven
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 14-03-1861
Leeftijd 31 jaar

Bruid Johanna Maria Venmans
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 20-03-1869
Leeftijd 23 jaar

Vader bruidegom Hendricus Verhoeven

Moeder bruidegom Gerardina van Breda

Vader bruid Antonie Venmans

Moeder bruid Johanna Margaretha Goossens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Verhoeven

Wilemijn Heerkens
± 1800-????
Dorothea Janse
± 1810-????

Wilhelmus Verhoeven
1861-????

1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 1861 lag rond de 3,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
  • De temperatuur op 22 juni 1892 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1843 » Leo Dehon, Frans priester, stichter van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus († 1925)
  • 1844 » Umberto I, koning van Italië († 1900)
  • 1874 » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
  • 1879 » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
  • 1884 » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
  • 1884 » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)

Over de familienaam Verhoeven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I580149.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmus Verhoeven (1861-????)".