Stamboom Eijsermans » Anna Maria Dominicus (± 1736-1814)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Dominicus 

  • Ze werd gedoopt rond 1736 in Loon op Zand.
  • Zij is overleden op 6 april 1814 in Loon op Zand.
    Overlijdensakte Anna Maria Dominicus Loon op Zand

    GemeenteLoon op Zand
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1814
    CodeLZ_O_1814
    Periode register1814
    Pagina18

    OverledeneAnna Maria Dominicus
    GeboorteplaatsLoon op Zand
    Plaats overlijdenLoon op Zand
    Datum overlijden06-04-1814
    Geslachtv
    Leeftijd78 jaar

    RelatieDirk Kemmeren

    VaderJan Dominicus

    MoederJohanna van Boxel
  • Een kind van Jan Dominicus en Johanna van Boxel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 augustus 2014.

Gezin van Anna Maria Dominicus

Zij is getrouwd met Dirk Kemmeren.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1762 te Loon op Zand.

Trouwakte Dirk Kemmeren Loon op Zand

GemeenteLoon op Zand
Brontypeboek
Archiefnummer491
ArchiefnaamDoop-, trouw- en begraafboeken Loon op Zand 1608-1810
Deelnummer8
Bronnaamdoop- en trouwboek
RegisternaamInv.nr. 08 - Loon op Zand - doop- en trouwboek 1760-1795 (rooms-katholieke parochie)
Periode register1760-1795
Aktenummer5
Plaats huwelijk kerkLoon op Zand
Datum huwelijk kerk1762-07-25
Plaats trouw wetLoon op Zand
Datum trouw wet1762-07-10
Plaats trouw wetLoon op Zand
Datum trouw wet1762-07-25

BruidegomDirk Kemmeren

BruidAnna Maria Dominicus

Eerdere vrouw

Kind(eren):

  1. Johannes Kemmeren  ± 1763-1817 
  2. Willemina Kemmeren  ± 1765-1826 
  3. Adriana Kemmeren  ± 1771-1858 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Dominicus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Dominicus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Dominicus

Jan Dominicus
± 1705-????
Johanna van Boxel
± 1705-????

Anna Maria Dominicus
± 1736-1814

1762

Dirk Kemmeren
± 1735-????

Johannes Kemmeren
± 1763-1817
Willemina Kemmeren
± 1765-1826
Adriana Kemmeren
± 1771-1858

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1814 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1814: Bron: Wikipedia
    • 14 januari » Vrede van Kiel ondertekend.
    • 25 maart » Koning Willem I richt De Nederlandsche Bank op.
    • 5 mei » Capitulatie van Maastricht: opheffing van de Blokkade van Maastricht en vertrek van de Fransen uit het laatste Nederlandse bolwerk.
    • 21 juni » Ondertekening van de Acht Artikelen van Londen.
    • 29 november » Het dagblad The Times in Londen neemt een van de eerste stoommachines in gebruik om de drukpers aan te drijven.
    • 24 december » Vrede van Gent.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dominicus


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I579904.php : benaderd 27 december 2025), "Anna Maria Dominicus (± 1736-1814)".