Stamboom Eijsermans » Cornelius Petrus Andreas Brekelmans (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Cornelius Petrus Andreas Brekelmans 


Gezin van Cornelius Petrus Andreas Brekelmans

Hij is getrouwd met Cornelia Josephina Maria Zebregs.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1914 te Tilburg.

Huwelijksakte Cornelius Petrus Andreas Brekelmans 21-04-1914 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1914
Code TB_H_1914
Periode register 1914
Aktenummer 78
Plaats Tilburg
Datum 21-04-1914

Bruidegom Cornelius Petrus Andreas Brekelmans
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 26 jaar

Bruid Cornelia Josephina Maria Zebregs
Geboorteplaats Roosendaal en Nispen
Leeftijd 23 jaar

Vader bruidegom Cornelis Johannes Ignatius Brekelmans

Moeder bruidegom Anna Maria Harskamp

Vader bruid Johannes Franciscus Alphonsus Zebregs

Moeder bruid Anna Maria Lemmens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Petrus Andreas Brekelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Petrus Andreas Brekelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Petrus Andreas Brekelmans

Cornelius Petrus Andreas Brekelmans
± 1888-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1914 lag tussen 3,5 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.

Over de familienaam Brekelmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I579725.php : benaderd 28 december 2025), "Cornelius Petrus Andreas Brekelmans (± 1888-????)".