Stamboom Eijsermans » Johanna Cornelia Maria Wagemakers (1890-1958)

Persoonlijke gegevens Johanna Cornelia Maria Wagemakers 

  • Zij is geboren op 8 september 1890 in Tilburg.
    Geboorteakte Johanna Cornelia Maria Wagemakers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamGeboorteregister 1890
    CodeTLB_G_1890
    Periode register1890
    Aktenummer861

    KindJohanna Cornelia Maria Wagemakers
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum08-09-1890
    Geslachtv

    VaderFranciscus Johannes Baptist Wagemakers

    MoederAdriana Cornelia Jansen
  • Zij is overleden op 3 september 1958 in Tilburg, zij was toen 67 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Cornelia Maria Wagemakers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Archiefnummer16
    RegisternaamOverlijdensregister 1958
    Periode register1958
    Aktenummer782

    OverledeneJohanna Cornelia Maria Wagemakers
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden13-09-1958
    Geslachtv
    Leeftijd68 jaar

    RelatieAlphonsus Hubertus van der Mierden

    VaderFranciscus Johannes Baptist Wagemakers

    MoederAdriana Cornelia Jansen
  • Een kind van Franciscus Johannes Baptist Wagemakers en Adriana Cornelia Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juni 2014.

Gezin van Johanna Cornelia Maria Wagemakers

Zij is getrouwd met Alphonsus Hubertus van der Mierden.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1912 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Huwelijksakte Alphonsus Hubertus van der Mierden 22-05-1912 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1912
CodeTB_H_1912
Periode register1912
Aktenummer131
PlaatsTilburg
Datum22-05-1912

BruidegomAlphonsus Hubertus van der Mierden
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd22 jaar

BruidJohanna Cornelia Maria Wagemakers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd21 jaar

Vader bruidegomAntonius van der Mierden

Moeder bruidegomTheodora Johanna van Iersel

Vader bruidFranciscus Johannes Baptist Wagemakers

Moeder bruidAdriana Cornelia Jansen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Cornelia Maria Wagemakers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Cornelia Maria Wagemakers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Cornelia Maria Wagemakers

Johanna Cornelia Maria Wagemakers
1890-1958

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1890 lag rond de 14,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
  • De temperatuur op 22 mei 1912 lag tussen 7,5 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 17,8 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
  • De temperatuur op 3 september 1958 lag tussen 13,2 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Laatste stoomlocomotief in reguliere dienst in Nederland.
    • 13 januari » De Smurfenstrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).
    • 29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
    • 10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
    • 15 december » Benoeming van Albino Luciani, de latere paus Johannes Paulus I, tot bisschop van Vittorio Veneto (Italië).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1944 » František Drdla (75), Tsjechisch violist en componist
  • 1946 » Paul Lincke (79), Duits componist en theaterkapelmeester
  • 1948 » Edvard Beneš (64), Tsjecho-Slowaaks president
  • 1962 » E.E. Cummings (67), Amerikaans dichter en schrijver
  • 1973 » Rufino Santos (65), Filipijns kardinaal en aartsbisschop van Manilla
  • 1974 » Harry Partch (73), Amerikaans componist, musicoloog en muziekinstrumentenbouwer

Over de familienaam Wagemakers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I577784.php : benaderd 10 februari 2026), "Johanna Cornelia Maria Wagemakers (1890-1958)".