Stamboom Eijsermans » Antonius Martinus Hubertus van Iersel (1907-1971)

Persoonlijke gegevens Antonius Martinus Hubertus van Iersel 

  • Hij is geboren op 12 juli 1907 in Tilburg.
    Geboorteakte Antonius Martinus Hubertus van Iersel Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1907
    Code TB_G_1907
    Periode register 1907
    Aktenummer 936

    Kind Antonius Martinus Hubertus van Iersel
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 12-07-1907
    Geslacht m

    Vader Johannes Cornelis van Iersel

    Moeder Maria Clara Johanna de Beer
  • Hij is overleden op 8 april 1971, hij was toen 63 jaar oud.
  • Een kind van Johannes Cornelis van Iersel en Maria Clara Johanna de Beer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 augustus 2017.

Gezin van Antonius Martinus Hubertus van Iersel

Hij is getrouwd met Cornelia Francisca Gerarda van Bladel.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1940 te Tilburg, hij was toen 32 jaar oud.

Bruidegom Antonius Martinus Hubertus van Iersel
Leeftijd 32
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruidegom Johannes Cornelis van Iersel
Moeder bruidegom Maria Clara Johanna de Beer
Bruid Cornelis Francisca Gerarda van Bladel
Leeftijd 26
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruid Hubertus Johannes van Bladel
Moeder bruid Gerarda Maria van Berkel
Datum huwelijk 09-04-1940
Plaats Tilburg

Bron Huwelijksregister Tilburg 1940
Toegangsnr. 405
Inv.nr. 554
Aktenummer 171

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Martinus Hubertus van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Martinus Hubertus van Iersel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Martinus Hubertus van Iersel

Antonius Martinus Hubertus van Iersel
1907-1971

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juli 1907 lag tussen 8,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 9 april 1940 lag tussen 3,3 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
    • 18 juni » Charles de Gaulle roept vanuit Londen per radio Frankrijk op de strijd voort te zetten, hoewel het zojuist onder de voet gelopen is door nazi-Duitsland.
    • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
    • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
    • 8 november » De Nederlandse onderzeeboot O 22 keert niet terug van een patrouille en wordt als vermist beschouwd.
  • De temperatuur op 8 april 1971 lag tussen 4,3 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Wanneer in Glasgow tijdens een voetbalwedstrijd een tribune instort, komen 66 toeschouwers om het leven. Zie Ibrox-ramp.
    • 25 januari » Idi Amin zet via een coup Milton Obote af en wordt president van Oeganda.
    • 15 februari » Decimal Day: Groot-Brittannië schakelt over op het decimale muntstelsel.
    • 19 juli » Het hoogste punt van de South Tower van het World Trade Center in New York wordt bereikt.
    • 10 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Minsk zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.53,5.
    • 2 december » De Verenigde Arabische Emiraten worden gevormd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Iersel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I577549.php : benaderd 11 oktober 2026), "Antonius Martinus Hubertus van Iersel (1907-1971)".