Stamboom Eijsermans » Josephus Henricus Vincentius van Boextel (1888-1914)

Persoonlijke gegevens Josephus Henricus Vincentius van Boextel 

  • Hij is geboren op 19 maart 1888 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephus Henricus Vincentius van Boextel Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamGeboorteregister 1888
    CodeTLB_G_1888
    Periode register1888
    Aktenummer291

    KindJosephus Henricus Vincentius van Boextel
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum19-03-1888
    Geslachtm

    VaderWouterus Cornelis van Boextel

    MoederAgnes van den Heuvel
  • Hij is overleden op 6 april 1914 in Dongen, hij was toen 26 jaar oud.
    verlijdensakte Josephus Henricus Vincentius van Boextel Dongen

    GemeenteDongen
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1914
    CodeDNG_O_1914
    Periode register1914
    Aktenummer42

    OverledeneJosephus Henricus Vincentius van Boextel
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenDongen
    Datum overlijden06-04-1914
    Geslachtm
    Leeftijd26 jaar

    Relatie

    VaderWouterus Cornelis van Boextel

    MoederAgnes van den Heuvel
  • Een kind van Wouterus Cornelis van Boextel en Agnes van den Heuvel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juni 2014.

Gezin van Josephus Henricus Vincentius van Boextel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Henricus Vincentius van Boextel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Henricus Vincentius van Boextel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Henricus Vincentius van Boextel

Josephus Henricus Vincentius van Boextel
1888-1914


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 maart 1888 lag rond de -4,3 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 52 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 6 april 1914 lag tussen 7,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 14,5 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Boextel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I577275.php : benaderd 10 februari 2026), "Josephus Henricus Vincentius van Boextel (1888-1914)".