Stamboom Eijsermans » Marie Joannes Verhoeven (1711-????)

Persoonlijke gegevens Marie Joannes Verhoeven 


Gezin van Marie Joannes Verhoeven

Zij is getrouwd met Cornelis Adriaen Bergmans.

Zij zijn getrouwd te Tilburg.

Beste J. Eijsermans

Ik zie in jou publicatie staat dat de Maria Verhoeven geboren op 17 augustus 1714 de echtgenote was van Cornelis Bergmans.
Volgens mij is Cornelis Bergmans op 20 april 1743 in ondertrouw niet op 05- maar op 06 mei 1743 voor de RK kerk ( zie akte ) in het huwelijk getreden met Maria Verhoeven gedoopt op 20 oktober 1715 te Oisterwijk. Zij is de dochter van Adrianus Guiliemus Verhoeven en Elisabeth Gijsberts de Cort. Tijdens de ondertrouw werd Cornelis geassisteerd door zijn broer Mattheijs Bergmans en Maria door haar broer Hermanus Verhoeven
Maria Verhoeven werd begraven op 26 mei 1755 met de vermelding dat zij de huijsvrouw was van Cornelis Bergmans.

Mocht jij andere bronnen en/of aanwijzingen hebben hoor ik de ze graag.

Met vriendelijke groet,

Sander van de Wouw
Ze zijn in de kerk getrouwd op 6 mei 1743.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Joannes Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Joannes Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Joannes Verhoeven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Verhoeven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I573033.php : benaderd 27 december 2025), "Marie Joannes Verhoeven (1711-????)".