Stamboom Eijsermans » Frank Claasz Truuren (1719-1783)

Persoonlijke gegevens Frank Claasz Truuren 


Gezin van Frank Claasz Truuren

Hij is getrouwd met Neeltje Cornelisdr. van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 12 december 1745 te Rijnsaterswoude, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Claas Truuren  1747-????
  2. Arie Truuren  1748-1821 
  3. Cornelis Truuren  1751-????
  4. Cornelis Truuren  1752-????
  5. Gijsbert Truuren  1753-????
  6. Claas Truuren  -1817
  7. Albert Truuren  1757-????
  8. Jacob Truuren  1760-????
  9. Jacob Truuren  1762-????
  10. Jannigje Truuren  1765-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frank Claasz Truuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frank Claasz Truuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frank Claasz Truuren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1719 lag rond de 6,0 °C. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1719: Bron: Wikipedia
    • 23 januari » Het vorstendom Liechtenstein wordt gevormd.
    • 27 februari » Johan Ernst van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Karel August.
    • 25 april » Publicatie van Robinson Crusoe door Daniel Defoe.
    • 21 september » Christiaan III van Palts-Zweibrücken huwt zijn 15-jarige peetdochter Carolina van Nassau-Saarbrücken.
    • 29 november » Paus Clemens XI creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de Zuid-Nederlandse aartsbisschop van Mechelen Thomas-Philippus d'Alsace et de Boussu.
  • De temperatuur op 19 juli 1783 lag rond de 23,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Het Verenigd Koninkrijk kondigt aan de vijandelijkheden tegen de Verenigde Staten te staken, eind van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 5 februari » Aardbeving in de omgeving van Monteleone in Italië om 7 uur ’s avonds, met 26.750 doden
    • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
    • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
    • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
    • 21 november » In Frankrijk vindt de eerste bemande luchtballonvaart plaats .


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Truuren

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Truuren.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Truuren.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Truuren (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I571699.php : benaderd 27 december 2025), "Frank Claasz Truuren (1719-1783)".