De temperatuur op 28 december 1946 lag tussen -1,5 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
21 mei » De KLM begint als eerste luchtvaartmaatschappij op het Europese vasteland een luchtdienst op New York.
27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
Doopdag 29 december 1946
De temperatuur op 29 december 1946 lag tussen -0,2 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
1 mei » In Santa Cruz de la Sierra wordt de Boliviaanse voetbalclub Club Blooming opgericht.
3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
Dag van crematie 13 april 2006
De temperatuur op 13 april 2006 lag tussen 7,4 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
30 april » Stemming in Servië en Montenegro over afsplitsing van Montenegro van Servië. Uiteindelijk wordt er beslist dat de twee staten gesplitst worden.
26 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt in Polen het heiligdom van de Zwarte madonna van Częstochowa in het Jasna Góra-klooster.
12 juni » In Kaiserslautern behaalt Australië onder leiding van de Nederlandse coach Guus Hiddink zijn eerste overwinning ooit bij een WK. Japan wordt met 3-1 verslagen.
11 augustus » België beleeft op de Europese kampioenschappen atletiek 2006 zijn vijf succesvolste atletiekminuten ooit. Kim Gevaert en Tia Hellebaut winnen binnen de vijf minuten respectievelijk de 200 m sprint en het hoogspringen.
8 oktober » In België zijn er gemeente-, districts- en provincieraadsverkiezingen.
27 december » De Afrikaanse Unie en de Arabische Liga manen Ethiopië om zijn troepen terug te trekken uit buurland Somalië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I569347.php : benaderd 1 oktober 2026), "Wouterus Michael Maria van Son (1946-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.