Stamboom Eijsermans » Joannes Josephus Franciscus van Son (1913-1962)

Persoonlijke gegevens Joannes Josephus Franciscus van Son 


Gezin van Joannes Josephus Franciscus van Son

Hij is getrouwd met Johanna Maria van den Broek.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1943 te Tilburg, hij was toen 30 jaar oud.

Woonadressen: Tilburg, Broekhovenscheweg 368, Arke Noestraat 92,
Karmelietenstraat 57 tel.: 013-638241.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Josephus Franciscus van Son?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Josephus Franciscus van Son

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Josephus Franciscus van Son


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 april 1913 lag tussen 5,9 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
  • De temperatuur op 22 juli 1943 lag tussen 14,1 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
    • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
    • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
    • 18 augustus » Nachtelijk bombardement op Peenemünde, uitgevoerd door de RAF onder de codenaam Operation Hydra.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
  • De temperatuur op 20 november 1962 lag tussen -1,6 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » De Deense overheid legt beslag op een van de zendschepen van zeezender Radio Mercur.
    • 22 maart » Benoeming van Gerardus de Vet tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 22 augustus » Een moordaanslag op de Franse president Charles de Gaulle mislukt.
    • 25 september » In Algerije wordt officieel de onafhankelijke republiek uitgeroepen.
    • 27 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië duikt in Melbourne als eerste vrouw ooit onder de magische grens van één minuut op de 100 meter vrije slag: 59,9 seconden.
    • 2 december » Senator Mike Mansfield is, na een reis naar Vietnam die hij op verzoek van president John F. Kennedy maakte, de eerste Amerikaanse functionaris die een pessimistische verklaring aflegt over de voortgang van de Vietnamoorlog.
  • De temperatuur op 23 november 1962 lag tussen -3,3 °C en -1,2 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De Amerikaanse staten Georgia, North Carolina en South Carolina worden afgesplitst van het Aartsbisdom Baltimore en gevormd tot een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Atlanta en het Bisdom Savannah in Georgia, het Bisdom Raleigh in Noord-Carolina en het Bisdom Charleston in Zuid-Carolina.
    • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
    • 5 oktober » 'Love Me Do' van de Beatles komt uit, hun eerste hit.
    • 15 oktober » Tussen de VS en de Sovjet-Unie ontstaat een crisis omtrent Russische nucleaire wapens in Cuba. Hierdoor komt de hele wereld onder een dreiging van een nucleaire oorlog. Deze Cubacrisis duurt dertien dagen.
    • 28 oktober » Einde van de Cubaanse Rakettencrisis.
    • 8 november » In de wijk Dieze te Zwolle wordt de miljoenste naoorlogse woning van Nederland opgeleverd, namelijk Hogenkampsweg 139.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Son

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Son.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Son.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Son (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I569238.php : benaderd 8 oktober 2026), "Joannes Josephus Franciscus van Son (1913-1962)".