Stamboom Eijsermans » Joannes van Nispen,

Persoonlijke gegevens Joannes van Nispen, 


    Gezin van Joannes van Nispen,

    Hij is getrouwd met Maria van de Clundert.

    Toestemming voor het huwelijk is 27 januari 1778 verkregen.

    Zij zijn getrouwd op 18 februari 1778 te Oud-en Nieuw Gastel.Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes van Nispen,?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. NH Trouwen 1753-1796 (deel 13)

    Over de familienaam Van Nispen,


    De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I560686.php : benaderd 28 december 2025), "Joannes van Nispen,".