Stamboom Eijsermans » Johanna Heeffer (1876-1955)

Persoonlijke gegevens Johanna Heeffer 

  • Zij is geboren op 2 november 1876 in Loon op Zand.
    Geboorteakte Johanna Heeffer Loon op Zand
    Gemeente Loon op Zand
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1876
    Code LZ_G_1876
    Periode register 1876
    Aktenummer 214

    Kind Johanna Heeffer
    Geboorteplaats Loon op Zand
    Geboortedatum 02-11-1876
    Geslacht v

    Vader Johannes Heeffer

    Moeder Adriana van Hooft
  • Zij is overleden op 29 oktober 1955 in Tilburg, zij was toen 78 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Heeffer Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1955
    Code TB_O_1955
    Periode register 1955
    Aktenummer 925

    Overledene Johanna Heeffer
    Geboorteplaats Loon op Zand
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 29-10-1955
    Geslacht v
    Leeftijd 78

    Relatie Petrus IJpelaar

    Vader Johannes Heeffer

    Moeder Adriana van Hooft
  • Een kind van Johannes Heeffer en Adriana van Hooft
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2012.

Gezin van Johanna Heeffer

Zij is getrouwd met Petrus IJpelaar.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1904 te Loon op Zand, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus IJpelaar 03-10-1904 Loon op Zand
Gemeente Loon op Zand
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1904
Code LZ_H_1904
Periode register 1904
Aktenummer 50
Plaats Loon op Zand
Datum 03-10-1904

Bruidegom Petrus IJpelaar
Geboorteplaats Loon op Zand
Leeftijd 28

Bruid Johanna Heeffer
Geboorteplaats Loon op Zand
Leeftijd 27

Vader bruidegom Simon IJpelaar

Moeder bruidegom Pieternella van der Krieken

Vader bruid Johannes Heeffer
Moeder bruid Adriana van Hooft

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Heeffer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Heeffer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Heeffer

Johannes van Hooft
± 1810-????
Elisabeth Pullens
± 1810-1846

Johanna Heeffer
1876-1955

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1876 lag rond de 10,2 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 3 oktober 1904 lag tussen 7,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 29 oktober 1955 lag tussen -1,6 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
    • 30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
    • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heeffer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heeffer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heeffer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heeffer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I55921.php : benaderd 28 december 2025), "Johanna Heeffer (1876-1955)".