Stamboom Eijsermans » Alphonsus Heefer (-1940)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Heefer 

  • Hij is geboren in Tilburg.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 7 april 1940 in Tilburg.
    Overlijdensakte Alphonsus Heefer Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1940
    CodeTLB_O_1940
    Periode register1940
    Aktenummer336

    OverledeneAlphonsus Heefer
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenUtrecht
    Datum overlijden07-04-1940
    Geslachtm
    Leeftijd23

    Relatie

    VaderJoannes Cornelis Heefer

    MoederCornelia Maria van de Ven
  • Een kind van Joannes Cornelis Heefer en Cornelia Maria van de Ven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juni 2011.

Gezin van Alphonsus Heefer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Heefer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Heefer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1940 lag tussen -2,1 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
    • 13 mei » Koningin Wilhelmina ontvlucht Nederland om naar Engeland te gaan vanwege de Duitse invasie van Nederland. Prinses Juliana neemt haar kinderen mee naar Canada voor hun veiligheid.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
    • 14 juni » Duitsland valt Parijs binnen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heefer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heefer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heefer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heefer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I55735.php : benaderd 26 december 2025), "Alphonsus Heefer (-1940)".