Stamboom Eijsermans » Anna Cornelia Adriana Hazen (1902-)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia Adriana Hazen 

  • Zij is geboren op 14 juli 1902 in Tilburg.
    Geboorteakte Anna Cornelia Adriana Hazen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1902
    Code TB_G_1902
    Periode register 1902
    Aktenummer 849

    Kind Anna Cornelia Adriana Hazen
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 14-07-1902
    Geslacht v

    Vader Adriaan Hazen

    Moeder Johanna Klijn
  • Een kind van Adriaan Hazen en Johanna Kleijn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 april 2012.

Gezin van Anna Cornelia Adriana Hazen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia Adriana Hazen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia Adriana Hazen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia Adriana Hazen

Martinus Hazen
± 1830-????
Johanna Driessens
± 1827-1911
Adriaan Hazen
1858-1917

Anna Cornelia Adriana Hazen
1902-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juli 1902 lag tussen 10,5 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (83%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hazen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hazen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hazen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hazen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I55679.php : benaderd 26 december 2025), "Anna Cornelia Adriana Hazen (1902-)".