Stamboom Eijsermans » Antonetta Wilhelmina Lips (± 1907-)

Persoonlijke gegevens Antonetta Wilhelmina Lips 


Gezin van Antonetta Wilhelmina Lips

Zij is getrouwd met Henricus Wilhelmus van Hest.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1930 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1930
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 12-08-1930Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Wilhelmus van Hest
Moeder van de bruidegom
Johanna Maria Cornelia van Dijk
Bruidegom
Henricus Wilhelmus van Hest
leeftijd 26, geboren te Tilburg
Bruid
Antonetta Wilhelmina Lips
leeftijd 23, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Marijn Lips
Moeder van de bruid
Catharina van Gils
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1930, archiefnummer 550, inventarisnummer 3060, aktenummer 357
Gemeente: Tilburg
Periode: 1930

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Wilhelmina Lips?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonetta Wilhelmina Lips

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Wilhelmina Lips

Marijn Lips
± 1880-????
Catharina van Gils
± 1880-????

Antonetta Wilhelmina Lips
± 1907-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1930 lag tussen 12,2 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.

Over de familienaam Lips

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lips.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lips.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lips (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I553189.php : benaderd 26 december 2025), "Antonetta Wilhelmina Lips (± 1907-)".