Stamboom Eijsermans » Maria Gerarda van de Klundert (1914-)

Persoonlijke gegevens Maria Gerarda van de Klundert 


Gezin van Maria Gerarda van de Klundert

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 20 maart 1946 te Amsterdam, zij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gerarda van de Klundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Gerarda van de Klundert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gerarda van de Klundert


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 maart 1914 lag tussen 2,8 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
    • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
    • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 20 maart 1946 lag tussen 2,5 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
    • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
    • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
    • 11 april » Instelling van de bisschoppelijke hiërarchie in China door Paus Pius XII met 20 aartsbisdommen en 79 bisdommen.
    • 3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Klundert


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I550061.php : benaderd 13 oktober 2026), "Maria Gerarda van de Klundert (1914-)".