Stamboom Eijsermans » Johannes Norbertus Josephus van de Klundert (1934-2012)

Persoonlijke gegevens Johannes Norbertus Josephus van de Klundert 


Gezin van Johannes Norbertus Josephus van de Klundert

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Tilburg.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1961 te Tilburg, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Norbertus Josephus van de Klundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Norbertus Josephus van de Klundert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Norbertus Josephus van de Klundert


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 december 1934 lag tussen 4,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
  • De temperatuur op 1 mei 1961 lag tussen 2,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 25 januari » President John F. Kennedy geeft een persconferentie. Dit is de eerste keer dat een presidentiële persconferentie live wordt uitgezonden op de televisie.
    • 14 maart » Cor Lems, Nederlands voetballer
    • 24 april » Het Zweedse schip de Vasa wordt geborgen.
    • 24 april » Nederland - In het kader van het Deltaplan wordt het Veerse Gat gedicht.
    • 30 oktober » De grootste ontploffing aller tijden. Genaamd de Tsar Bomba. De bom werd tot ontploffing gebracht om 11.32 uur Moskouse tijd.
    • 2 december » In een radiotoespraak verklaart de Cubaanse leider Fidel Castro dat hij een Marxistisch-Leninist is en dat Cuba communistisch zal worden.
  • De temperatuur op 11 november 2012 lag tussen 6,7 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 29 februari » Catherine De Bolle legt, als eerste vrouw ooit, de eed af als hoofd van de federale politie van België.
    • 21 april » Tussen station Amsterdam Centraal en Sloterdijk botsen twee treinen frontaal op elkaar. Er vallen zeker 136 gewonden en één dode.
    • 31 mei » Het Rwanda Tribunaal veroordeelt oud-minister van Jeugdzaken Callixte Nzabonimana tot levenslang wegens genocide. Hij riep tijdens de volkenmoord in 1994 openlijk op om Tutsi's te vermoorden.
    • 25 augustus » Togolese vrouwen zeggen een week lang geen seks met hun echtgenoten te willen hebben. Zo hopen ze hen ertoe te bewegen het vertrek van de president Faure Eyadéma af te dwingen.
    • 24 oktober » Op een bijzondere ondernemingsraad is bekendgemaakt dat Ford Genk eind 2014 zal sluiten. De 4300 werknemers verliezen hun werk. Daarnaast komen ook 5500 banen bij toeleveranciers in het gedrang.
    • 27 november » Het stoffelijk overschot van de Palestijnse leider Yasser Arafat wordt opgegraven om getest te worden op de aanwezigheid van polonium, omdat er hoge concentraties van deze radioactieve stof op zijn kleding zouden zijn gevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Klundert


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I549924.php : benaderd 14 oktober 2026), "Johannes Norbertus Josephus van de Klundert (1934-2012)".