Stamboom Eijsermans » Jacobus van de Klundert (1915-)

Persoonlijke gegevens Jacobus van de Klundert 


Gezin van Jacobus van de Klundert

Hij is getrouwd met Adriana Elisabeth Damen.

Zij zijn getrouwd op 30 november 1939 te Ginneken en Bavel, hij was toen 24 jaar oud.

BruidegomJacobus van de Klundert
Leeftijd24
GeboorteplaatsStanddaarbuiten
Vader bruidegomJohannes Jacobus van de Klundert
Moeder bruidegomAdriana Smit
BruidAdriana Elisabeth Damen
Leeftijd20
GeboorteplaatsGinneken en Bavel
Vader bruidJohannes Damen
Moeder bruidWilhelmina Andrik
Datum huwelijk30-11-1939
PlaatsGinneken en Bavel
BronHuwelijksregister Ginneken en Bavel 1939
Toegangsnr.405
Inv.nr.242
Aktenummer134

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus van de Klundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus van de Klundert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus van de Klundert

Adriana Smit
1888-1975

Jacobus van de Klundert
1915-

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1915 lag tussen 8,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 30 november 1939 lag tussen 7,8 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 8,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
    • 10 september » Canada verklaart Duitsland de oorlog.
    • 8 oktober » Duitsland annexeert westelijk Polen.
    • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Klundert


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I549749.php : benaderd 19 oktober 2026), "Jacobus van de Klundert (1915-)".