Stamboom Eijsermans » Joannes Cornelius Hamers (1878-1964)

Persoonlijke gegevens Joannes Cornelius Hamers 

  • Hij is geboren op 18 december 1878 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 17 mei 1964 in Tilburg, hij was toen 85 jaar oud.
    Bidprentje Joannes Cornelis Hamers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter H

    Overledene Joannes Cornelis Hamers
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 18-12-1878
    Datum overlijden 17-05-1964
    Geslacht m

    Relatie Cornelia Joanna de Lepper
    Geslacht v
  • Een kind van Michiel Cornelis Hamers en Maria Theresia Hamers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 maart 2012.

Gezin van Joannes Cornelius Hamers

Hij is getrouwd met Cornelia Joanna de Lepper.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1904 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.

BruidegomJoannes Cornelius Hamers
Leeftijd25
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomMichiel Cornelis Hamers
Moeder bruidegomMaria Theresia Hamers
BruidCornelia Joanna de Lepper
Leeftijd24
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidMichiel de Lepper
Moeder bruidJohanna Cornelia van Berkel
Datum huwelijk27-04-1904
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1904
Toegangsnr.550
Inv.nr.3041
Aktenummer70

Kind(eren):

  1. Theresia Maria Hamers  1907-1995 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Cornelius Hamers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Cornelius Hamers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Cornelius Hamers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1878 lag rond de 1,2 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 27 april 1904 lag tussen 2,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
  • De temperatuur op 17 mei 1964 lag tussen 4,1 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Ontmoeting tussen Paus Paulus VI en patriarch Athenagoras I van Constantinopel in Jeruzalem. Het is de eerste ontmoeting tussen de leiders van de rooms-katholieke en Orthodoxe Kerk sinds 1439.
    • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
    • 29 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 58,9.
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    • 19 december » Dominee Martin Luther King krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 21 december » In Groot-Brittannië wordt de doodstraf afgeschaft.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1870 » Saki, Engels schrijver († 1916)
  • 1874 » Frank Salisbury, Engels kunstschilder en glaskunstenaar († 1962)
  • 1878 » Jozef Stalin, Sovjet-Russisch dictator († 1953)
  • 1879 » Paul Klee, Duits-Zwitsers kunstschilder († 1940)
  • 1883 » Armgard von Cramm, Duits prinses van Lippe-Biesterfeld, moeder van Prins Bernhard († 1971)
  • 1884 » Philip Van Isacker, Belgisch politicus († 1951)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hamers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I54844.php : benaderd 26 december 2025), "Joannes Cornelius Hamers (1878-1964)".