Stamboom Eijsermans » Adrien van Antwerpen (± 1864-1909)

Persoonlijke gegevens Adrien van Antwerpen 

  • Hij is geboren rond 1864 in Diessen.
  • Hij is overleden op 18 december 1909 in Tilburg.
    Overlijdensakte Adriaan van Antwerpen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1909
    Code TLB_O_1909
    Periode register 1909
    Aktenummer 783
    Diversen Aangegeven door Norbertus van Antwerpen, broeder.

    Overledene Adriaan van Antwerpen
    Geboorteplaats Diessen
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 18-12-1909
    Geslacht m
    Leeftijd 45

    Relatie Joanna Hendrika Leblick

    Vader Cornelis van Antwerpen

    Moeder Anna Maria Glorius
  • Een kind van Cornelis van Antwerpen en Anna Maria Glorius
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juni 2011.

Gezin van Adrien van Antwerpen

Hij is getrouwd met Jeanne Henriette Leblick.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jean Donat van Antwerpen  ± 1896-????
  2. Maria Ida van Antwerpen  ± 1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrien van Antwerpen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrien van Antwerpen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrien van Antwerpen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1909 lag tussen 0,5 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 10,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Antwerpen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I5475.php : benaderd 26 december 2025), "Adrien van Antwerpen (± 1864-1909)".