Stamboom Eijsermans » Henricus Hack (± 1902-)

Persoonlijke gegevens Henricus Hack 

  • Hij is geboren rond 1902 in Oud en Nieuw Gastel.
  • Een kind van Cornelis Hack en Cornelia Traets
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 november 2018.

Gezin van Henricus Hack

Hij is getrouwd met Geertruida Dam.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1927 te Oud en Nieuw Gastel.

BruidegomHenricus Hack
Leeftijd25
GeboorteplaatsOud en Nieuw Gastel
Vader bruidegomCornelis Hack
Moeder bruidegomCornelia Traets
BruidGeertruida Dam
Leeftijd29
GeboorteplaatsOud en Nieuw Gastel
Vader bruidGovert Dam
Moeder bruidGeertruida Ossenblok
Datum huwelijk28-05-1927
PlaatsOud en Nieuw Gastel
BronHuwelijksregister Oud en Nieuw Gastel 1927
Toegangsnr.550
Inv.nr.4304
Aktenummer20

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Hack?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Hack

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Hack

Cornelis Hack
± 1880-????
Cornelia Traets
± 1880-????

Henricus Hack
± 1902-????

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1927 lag tussen 2,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.

Over de familienaam Hack

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hack.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hack.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hack (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I54042.php : benaderd 27 december 2025), "Henricus Hack (± 1902-)".