Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven (± 1285-< 1350)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven 

  • Hij is geboren rond 1285.
  • Hij is overleden voor 6 juli 1350.
  • Een kind van Waltherus Bac Van Baescot en N.N. N.N.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 januari 2016.

Gezin van Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven

Hij is getrouwd met Heylwich N.N..

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven

Op oktober 10 in crastino Beati Dionysii martiris Willem Bac geheten Gruter heeft overgedragen voor schepenen van 's-Hertogenbosch aan Arnold van Schijnle : erfcijnzen uit een goed geheten Die Brake en huis en erf, gelegen in Schijndel bij 't Delscoet, en uit huis en erf in de Hinthamerstraat in 's-Hertogenbosch.

Uit twee akten (van 1347 en 1350) blijkt dat het gruitrecht (fermenteit,d.w.z. de gruittol) vóór die tijd nog in handen was van Willem Bac van Broeckhoven (overleden tussen 1342-1350), die in de eerste akte (1347) wordt aangeduidt als "Wilhelmi Fermentatoris" (de gruiter) en in 1350 als "Wilhelmi quondam dicti Gruyter". Deze Willem van Broeckhoven had het "Oude Goet van Broeckhoven" verkregen van zijn vader Walterus Bac van Baescot.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven

Walterus Bac
1220-1260
N.N. N.N.
± 1250-????

Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven
± 1285-< 1350


Heylwich N.N.
± 1290-> 1371


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Broechoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I534655.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmus Walterus Bac van Broechoven (± 1285-< 1350)".