Stamboom Eijsermans » Johanna Maria van Beurden (-1788)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van Beurden 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt op 21 augustus 1705 in Tilburg.
    Doopakte Joa Maria van Beurden 21-08-1705 Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 15
    Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
    Deelnummer 7
    Bronnaam doopboek
    Registernaam Inv.nr. 007 - Tilburg - doopboek 1696-1726 St. Dionysiusparochie (rooms-katholieke parochie)
    Periode register 1696-1726
    Pagina 66
    Plaats Tilburg
    Datum 21-08-1705

    Kind Joa Maria van Beurden

    Vader Andrea Jansen van Beurden

    Moeder Adriana Joannis Michaelis Adams
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 11 februari 1788 in Tilburg.
  • Een kind van Andriaen Jan Cornelis van Beurden en Adriana Jan Michiel Adams Pulskens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 juli 2014.

Gezin van Johanna Maria van Beurden

Zij is getrouwd met Jan Willem de Roij.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1732 te Tilburg.

Trouwakte Jan Willem de Roij Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 15
Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
Deelnummer 16
Bronnaam trouwboek
Registernaam Inv.nr. 016 - Tilburg en Goirle - trouwboek 1701-1734 (nederduits-gereformeerde gemeente)
Periode register 1701-1734
Pagina 457
Plaats trouw wet Tilburg
Datum trouw wet 1732-04-04
Plaats trouw wet Tilburg
Datum trouw wet 1732-04-20

Bruidegom Jan Willem de Roij

Bruid Johanna Maria Andries Jan van Beurden

Eerdere vrouw

Eerdere man

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria van Beurden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Beurden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 februari 1788 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
    • 2 januari » Georgia ondertekent als vierde staat de grondwet van de Verenigde Staten.
    • 9 januari » Connecticut ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 5e staat.
    • 23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
    • 1 juni » Kapitein William Bligh licht het anker in de Valsbaai en zet koers naar de Oost met zijn schip de HMAV Bounty.
    • 23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
    • 28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beurden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I531972.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Maria van Beurden (-1788)".