Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Heuvin (1831-1897)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Heuvin 

  • Zij is geboren op 9 september 1831 in Tilburg.
    Geboorteakte Johanna Maria Heuvin Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Archiefnaam Burgerlijke stand
    Bronnaam register van geboorten
    Registernaam Geboorteregister 1831
    Code TB_G_1831
    Periode register 1831
    Aktenummer 242

    Kind Johanna Maria Heuvin
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 09-09-1831
    Geslacht v

    Vader Adrianus Jacobus Heuvin

    Moeder Johanna Maria Janssens
  • Zij is overleden op 6 oktober 1897 in Tilburg, zij was toen 66 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Maria Heuvin Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1897
    Code TLB_O_1897
    Periode register 1897
    Aktenummer 614
    Diversen aangegeven door Franciscus van den Wildenberg, schoonzoon.

    Overledene Johanna Maria Heuvin
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 06-10-1897
    Geslacht v
    Leeftijd 66 jaar

    Relatie Johannes Franken

    Vader Adrianus Jacobus Heuvin

    Moeder Johanna Maria Janssens
  • Een kind van Adrianus Jacobus Heuvin en Johanna Maria Janssens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juni 2014.

Gezin van Johanna Maria Heuvin

Zij is getrouwd met Johannes Franken.

Zij zijn getrouwd te Tilburg.

Huwelijksakte Johannes Franken 21-06-1860 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1860
Code TB_H_1860
Periode register 1860
Aktenummer 81
Plaats Tilburg
Datum 21-06-1860

Bruidegom Johannes Franken
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 21-05-1833
Leeftijd 27 jaar

Bruid Johanna Maria Heuvin
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 09-09-1831
Leeftijd 28 jaar

Vader bruidegom Johannes Mattheus Franken

Moeder bruidegom Wilhelma Pije

Vader bruid Adrianus Jacobus Heuvin

Moeder bruid Johanna Maria Janssens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Heuvin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Heuvin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Heuvin

Johanna van de Pas
± 1770-????
Martinus Janssens
± 1770-????

Johanna Maria Heuvin
1831-1897



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 september 1831 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt bui. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1831: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Kardinaal Bartolomeo Alberto Cappellari wordt gekozen tot Paus Gregorius XVI.
    • 5 februari » De 29-jarige Nederlandse marineofficier Jan van Speijk laat zijn eigen kanonneerboot vol munitie exploderen in de haven van Antwerpen om te voorkomen dat het in handen zou vallen van de Belgen; dat was tijdens de Belgische Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 6 februari » Kroning van Paus Gregorius XVI in Rome.
    • 16 juni » Het eerste nummer van het Belgisch Staatsblad rolt van de persen.
    • 17 juli » Koning Leopold I komt naar België.
    • 27 december » Charles Darwin vertrekt voor zijn historische reis met het schip de Beagle.
  • De temperatuur op 6 oktober 1897 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heuvin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heuvin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heuvin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heuvin (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I527878.php : benaderd 30 december 2025), "Johanna Maria Heuvin (1831-1897)".