Stamboom Eijsermans » Marinus van Iersel (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Marinus van Iersel 


Gezin van Marinus van Iersel

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Vermeer.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1922 te Udenhout.

Huwelijksakte Marinus van Iersel 15-05-1922 Udenhout
Gemeente Udenhout
Brontype boek
Archiefnummer 920
Registernaam Huwelijksregister 1922
Code UDH_H_1922
Periode register 1922
Aktenummer 9
Plaats Udenhout
Datum 15-05-1922

Bruidegom Marinus van Iersel
Geboorteplaats Udenhout
Leeftijd 26 jaar

Bruid Cornelia Maria Vermeer
Geboorteplaats Udenhout
Leeftijd 28 jaar

Vader bruidegom Peter van Iersel

Moeder bruidegom Helena Vugts

Vader bruid Johannes Vermeer

Moeder bruid Adriana Verhoeven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus van Iersel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus van Iersel

Peter van Iersel
± 1870-????
Helena Vugts
± 1870-????

Marinus van Iersel
± 1896-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1922 lag tussen 2,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Van Iersel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I527779.php : benaderd 28 december 2025), "Marinus van Iersel (± 1896-????)".