Stamboom Eijsermans » Antonij van de Wouw (± 1788-1830)

Persoonlijke gegevens Antonij van de Wouw 

  • Hij werd gedoopt rond 1788 in Moergestel.
  • Hij is overleden op 1 april 1830 in Diessen.
    Overlijdensakte Antonij van de Wouw Diessen
    Gemeente Diessen
    Brontype boek
    Archiefnummer 905
    Deelnummer 15
    Registernaam Overlijdensregister 1830
    Periode register 1830
    Aktenummer 8

    Overledene Antonij van de Wouw
    Geboorteplaats Moergestel
    Plaats overlijden Diessen
    Datum overlijden 01-04-1830
    Geslacht m
    Leeftijd 42 jaar

    Relatie Johanna van der Vloet

    Vader Andries van de Wouw

    Moeder Johanna Vogels
  • Een kind van Andries van de Wouw en Johanna Vogels
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2014.

Gezin van Antonij van de Wouw

Hij is getrouwd met Joanna van de Vloet.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johannes van de Wouw  ± 1818-1854 
  2. Johanna van de Wouw  1820-1878 
  3. Mechelina van de Wouw  ± 1826-1866

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonij van de Wouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonij van de Wouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonij van de Wouw

Adriaan Vogels
± 1730-????
Helena Feinnemans
± 1730-????
Johanna Vogels
± 1756-1821

Antonij van de Wouw
± 1788-1830



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 april 1830 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1830: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,6 miljoen inwoners.
    • 18 mei » Het dorp Gendringen in de Achterhoek wordt door een grote brand grotendeels in de as gelegd.
    • 5 juli » Frankrijk valt Algerije binnen.
    • 25 augustus » De opvoering van de opera La muette de Portici van Daniel Auber in de Brusselse Koninklijke Muntschouwburg mondt uit in rellen: Belgische separatisten komen in opstand tegen koning Willem I.
    • 4 oktober » België heeft de troepen van Koning Willem I verjaagd en roept de onafhankelijkheid uit bij monde van het Voorlopig Bewind.
    • 16 oktober » De Nederlandse kroonprins Willem van Oranje proclameert de onafhankelijkheid van België
    • 5 december » De Symphonie fantastique van Hector Berlioz wordt voor het eerst uitgevoerd in het conservatorium van Parijs.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Wouw


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I527558.php : benaderd 26 december 2025), "Antonij van de Wouw (± 1788-1830)".