Stamboom Eijsermans » Jacobus Josephus Leonardus Mijland (1877-1953)

Persoonlijke gegevens Jacobus Josephus Leonardus Mijland 

  • Hij is geboren op 9 december 1877 in Tilburg.
    v
  • Hij is overleden op 24 juni 1953 in Tilburg, hij was toen 75 jaar oud.
    Overlijdensakte Jacobus Josephgus Leonardus Mijland Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1953
    Code TB_O_1953
    Periode register 1953
    Aktenummer 562

    Overledene Jacobus Josephgus Leonardus Mijland
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 24-06-1953
    Geslacht m
    Leeftijd 75 jaar

    Relatie Elisabeth Maria Emmen

    Vader Hendrikus Johannes Mijland

    Moeder Johanna Cornelia Elling
  • Een kind van Hendrikus Johannes Mijland en Johanna Cornelia Elling
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 mei 2014.

Gezin van Jacobus Josephus Leonardus Mijland

Hij is getrouwd met Elisabeth Maria Emmen.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1903 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.

uwelijksakte Jacobus Josephus Leonardus Mijland 12-08-1903 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1903
Code TB_H_1903
Periode register 1903
Aktenummer 200
Plaats Tilburg
Datum 12-08-1903

Bruidegom Jacobus Josephus Leonardus Mijland
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 09-12-1877
Leeftijd 25 jaar

Bruid Elisabeth Maria Emmen
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 30-01-1879
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Henrikus Johannes Mijland

Moeder bruidegom Johanna Cornelia Elling

Vader bruid Johannes Emmen

Moeder bruid Anna Maria Terken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Josephus Leonardus Mijland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Josephus Leonardus Mijland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Josephus Leonardus Mijland

Johannes Mijland
± 1810-????

Jacobus Josephus Leonardus Mijland
1877-1953

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 december 1877 lag rond de 4,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 12 augustus 1903 lag tussen 11,1 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 24 juni 1953 lag tussen 15,9 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
    • 2 juni » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk wordt gekroond tot koningin, de eerste kroning die op televisie wordt uitgezonden.
    • 27 juli » De wapenstilstand van Panmunjon maakt een eind aan de Koreaanse oorlog.
    • 19 augustus » De Iraanse regering onder leiding van premier Mohammed Mossadeq wordt in een door de CIA georganiseerde coup afgezet.
    • 22 oktober » Laos wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 10 december » Dr. Albert Schweitzer krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mijland

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mijland.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mijland.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mijland (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I527213.php : benaderd 29 december 2025), "Jacobus Josephus Leonardus Mijland (1877-1953)".