Stamboom Eijsermans » Joannes Gerardus in 't Groen (± 1903-)

Persoonlijke gegevens Joannes Gerardus in 't Groen 


Gezin van Joannes Gerardus in 't Groen

Hij is getrouwd met Adriana van Kuik.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1929 te Tilburg.

Huwelijksakte Joannes Gerardus in 't Groen 28-05-1929 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1929
Code TB_H_1929
Periode register 1929
Aktenummer 227
Plaats Tilburg
Datum 28-05-1929

Bruidegom Joannes Gerardus in 't Groen
Geboorteplaats Loon op Zand
Leeftijd 26 jaar

Bruid Adriana van Kuik
Geboorteplaats Waalwijk
Leeftijd 21 jaar

Vader bruidegom Martinus in 't Groen

Moeder bruidegom Pieternella Vrienten

Vader bruid Cornelis van Kuik

Moeder bruid Johanna Catharina Heeffer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Gerardus in 't Groen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Gerardus in 't Groen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Gerardus in 't Groen

Adriana Wagemakers
± 1825-1889
Peter Vrienten
± 1840-????
Jacoba Maas
± 1840-????

Joannes Gerardus in 't Groen
± 1903-????

1929

Adriana van Kuik
± 1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1929 lag tussen 11,4 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.

Over de familienaam In 't Groen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I52451.php : benaderd 29 december 2025), "Joannes Gerardus in 't Groen (± 1903-)".