Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Anna Versteden (1907-1962)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Anna Versteden 


Gezin van Wilhelmina Anna Versteden

Zij is getrouwd met Jacobus Johannes Hubertus van Loon.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1933 te Tilburg, zij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1933
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 14-11-1933
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Joannes Jacobus van Loon
Moeder van de bruidegom
Catharina Maria Weijters
Bruidegom
Jacobus Joannes Hubertus van Loon
leeftijd 25, geboren te Tilburg
Bruid
Wilhelmina Anna Versteden
leeftijd 26, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Johannes Cornelis Versteden
Moeder van de bruid
Adriana Maria Ketelaars
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1933, archiefnummer 405, inventarisnummer 547, aktenummer 539
Gemeente: Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Anna Versteden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Anna Versteden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Anna Versteden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1907 lag tussen 3,8 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 14 november 1933 lag tussen 0,9 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 27 juli 1962 lag tussen 8,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Mercury MA-6 wordt gelanceerd met aan boord John Glenn. Hij was daarmee de derde Amerikaan in de ruimte, maar wel de eerste Amerikaan in een baan om de aarde.
    • 22 maart » Benoeming van Gerardus de Vet tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 24 oktober » Begin van de zeeblokkade bij Cuba door Amerikaanse marineschepen tijdens de Cubacrisis.
    • 24 november » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Perth haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 59,5.
    • 29 november » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk voor de gezamenlijke bouw van een supersonisch verkeersvliegtuig, de Concorde.
    • 30 november » U Thant wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Versteden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I520097.php : benaderd 1 oktober 2026), "Wilhelmina Anna Versteden (1907-1962)".