4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
Dag van overlijden 24 juni 1970
De temperatuur op 24 juni 1970 lag tussen 10,4 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
17 april » Veilige terugkeer Apollo 13, na een bijna-ramp in de ruimte.
14 augustus » Opening van het Estadi Montilivi in de Spaanse stad Gerona.
10 oktober » Fiji wordt onafhankelijk.
11 oktober » De Boeing 747-200 maakt z'n eerste vlucht.
17 november » De Lunokhod 1 landt op de Maan. Het is de eerste op afstand bestuurde robot die op een ander hemellichaam landt.
26 november » Begin van een tiendaagse reis van paus Paulus VI naar Azië en Oceanië. De paus maakt een tussenlanding in Teheran voor een ontmoeting met Sjah Mohammed Reza Pahlavi van Iran.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I520092.php : benaderd 8 oktober 2026), "Wilhelmina P.m. (Mien) Versteden (1896-1970)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.