Stamboom Eijsermans » Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer (1941-2009)

Persoonlijke gegevens Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer 


Gezin van Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer

Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer
1941-2009


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1941 lag tussen 6,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 15 maart » Stichting van het Onafhankelijkheidsfront, de belangrijkste verzetsorganisatie van België, op initiatief van de Kommunistische Partij van België (KPB).
    • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
    • 4 september » USS Greer (DD-145) wordt beschoten door een Duitse onderzeeboot (U-652), alhoewel de VS neutraal zijn. Spanningen lopen op tussen de twee landen.
    • 29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
  • De temperatuur op 1 februari 2009 lag tussen -2,5 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 13 april » In Malmö wordt het Swedbank Stadion officieel in gebruik genomen met een wedstrijd tussen Malmö FF en Örgryte IS.
    • 30 april » Koninginnedag in Apeldoorn wordt afgebroken na een aanslag die aan acht mensen, onder wie de dader, het leven kost.
    • 19 juni » De Eftelingattractie Pegasus wordt gesloten om vervolgens afgebroken te worden.
    • 28 juni » Kathleen Aerts heeft haar laatste optreden bij de meidengroep K3 tijdens het Studio 100-zomerfestival in Ahoy.
    • 18 oktober » In Antwerpen werd een volksraadpleging georganiseerd over de Oosterweelverbinding. 35% van de kiezers bracht een stem uit en 59,24% van de kiezers oordeelde dat de stad een negatief advies diende te leveren voor de bouwvergunningsaanvraag voor het toen voorliggend tracé van de Oosterweelverbinding.
    • 16 november » Piraten vallen voor de kust van Somalië twee schepen aan en weten een van de twee te kapen. Het gaat om een tanker met chemicaliën, de MV Theresa, met een 28-koppige Noord-Koreaanse bemanning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Bert Boer (63), Nederlands predikant
  • 2009 » Jim McWithey (81), Amerikaans autocoureur
  • 2009 » Edward O'Donnell (77), Amerikaans bisschop
  • 2009 » Francisco Aguabella (83), Cubaans jazzmuzikant
  • 2009 » Lukas Foss (86), Amerikaans componist
  • 2009 » Peter Howson (89), Australisch minister

Over de familienaam Vermeer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vermeer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vermeer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vermeer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I519537.php : benaderd 29 december 2025), "Theodorus Johannes Aloijsius Vermeer (1941-2009)".