Stamboom Eijsermans » Anna Maria Graafmans (1885-1949)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Graafmans 

  • Zij is geboren op 29 maart 1885 in Tilburg.
    Geboorteakte Anna Maria Graafmans Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1885
    Code TLB_G_1885
    Periode register 1885
    Aktenummer 266

    Kind Anna Maria Graafmans
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 29-03-1885
    Geslacht v

    Vader Justinus Graafmans

    Moeder Antonia Maria Beckers
  • Zij is overleden op 23 januari 1949 in Tilburg, zij was toen 63 jaar oud.
    Overlijdensakte Anna Maria Graafmans Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1949
    Code TLB_O_1949
    Periode register 1949
    Aktenummer 92

    Overledene Anna Maria Graafmans
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 23-01-1949
    Geslacht v
    Leeftijd 63

    Relatie Joannes Baptist Verhoeven

    Vader Justinus Graafmans

    Moeder Anonia Maria Beckers
  • Een kind van Justinus Graafmans en Antonia Maria Beckers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juni 2011.

Gezin van Anna Maria Graafmans

Zij is getrouwd met Joannes Baptist Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1917 te Tilburg, zij was toen 32 jaar oud.

Huwelijksakte Joannes Baptist Verhoeven 21-08-1917 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1917
Code TB_H_1917
Periode register 1917
Aktenummer 344
Plaats Tilburg
Datum 21-08-1917

Bruidegom Joannes Baptist Verhoeven
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 29

Bruid Anna Maria Graafmans
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 32

Vader bruidegom Jan Adriaan Verhoeven

Moeder bruidegom Maria Theresia van Reusel

Vader bruid Justinus Graafmans

Moeder bruid Antonia Maria Beckers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Graafmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Graafmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Graafmans

Jan Graafmans
1820-1886
Peter Beckers
1820-1882

Anna Maria Graafmans
1885-1949

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1885 lag rond de 7,6 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 21 augustus 1917 lag tussen 7,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
  • De temperatuur op 23 januari 1949 lag tussen -2,1 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Bandjarmasin.
    • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
    • 11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
    • 19 juli » Oprichting van Albanese voetbalclub Dinamo Tirana.
    • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
    • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Graafmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I51943.php : benaderd 26 december 2025), "Anna Maria Graafmans (1885-1949)".